Міністерство освіти і науки України

Додаткова освітня діяльність

КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ

імені Михайла Бойчука

 

ДОДАТКОВА

ОСВІТНЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ З

ОБРАЗОТВОРЧОГО

МИСТЕЦТВА

(рисунок, живопис, композиція)

 

Початок роботи згідно з розкладом

 

Оформлення заяв проводить

зав. лабораторії кафедри промислового дизайну

Засуха Людмила Василівна

(аудиторія №404, тел. 285-75-77),

а також керівник з організаційних та

методичних питань навчання

доцент кафедри рисунка

Шпак Василь Олексійович

(аудиторія №21. тел. 050-87-37-589)

з 5 вересня 2012 року

Прийом заяв у робочі дні

з 10:00 до 18:00 год

 

Додаткові освітянські послуги мистецького спрямування здійснюються за напрямами:

  • Річна підготовка. Найбільш масова освітня програма, підготовку за якою, як правило, поряд з учнями випускних 11(12)-х класів, проходять також випускники середньої освітньої школи минулих років, середніх спеціальних навчальних закладів, усі бажаючі віком від 14 років. Підготовка за даною програмою здійснюється щорічно з жовтня по липень (37 навчальних тижнів) і передбачає підготовку майбутніх абітурієнтів із таких навчальних дисциплін: рисунок, живопис, композиція. Робота проводиться у вечірні години (починаючи з 16:00 до 19:45) три рази на тиждень, по чотири академічні години на навчальний предмет.
  • Консультативна робота. Проводиться у вихідні дні раз на місяць для іногородніх слухачів. Початок роботи – з 10:00 до 17:00 (вісім академічних годин). За цей час, поряд із наданням консультацій на основі виконаних домашніх завдань, учні виконують практичні завдання в навчальних майстернях інституту під керівництвом викладачів.

Підготовка абітурієнтів до вступних іспитів з навчальних предметів рисунка, живопису й композиції ведеться з урахуванням специфіки і вимог проведення вступних іспитів до вузів України мистецького спрямування.